whatsapp: 0086 18874822688

E-mail: [meiliga kaitstud]

kõik kategooriad
külgriba

firma uudised

Avaleht> Uudised > firma uudised

Rong väljub täna! Changsha vabakaubanduse lennujaama tsooni ehitusmasinate kasutatud seadmete eksport esimene väljumine

Aeg: 2022-10-14 Tabamused: 60

14. oktoobri hommikul liikus konvoi valju mootorimürina saatel Hunan Wisasta Import and Export Co., LTD. 16 komplekti kasutatud ehitusmasinaid ja seadmeid. (edaspidi "Wisasta") Changsha vabakaubanduslennuvälja tsoonis saadetakse 11 riiki, nagu Usbekistan, Vietnam, Egiptus ja Araabia Ühendemiraadid.

1

Ehitusmasinate kasutatud seadmete ekspordi soodustamine on väga oluline provintsi soodsa ehitusmasinatööstuse ümberkujundamise ja uuendamise võimaldamisel ning integreerumisel kodumaisesse ja rahvusvahelisse topelttsüklisse. Praegu korraldab vabakaubandustsooni Changsha piirkond kogu ehitusmasinate kasutatud seadmete proovitellimuse protsessi, mis peaks selle aasta lõpuks jõudma 500 miljoni jüaanini, ekspordiks enam kui 10 riiki. Lahkumistseremoonia tähistab esimese üksiku katse õnnestumist.

2

Ühena kahest Changsha pilootkaubandusettevõttest sisenes Wisasta 2021. aasta mais Changsha vabakaubanduse lennujaama ja on pargi peamine väliskaubandusettevõte. See on edukalt eksportinud kasutatud ehitusmasinaid ja -seadmeid, nagu betoonipumbaveokid ja segamisveokid, rohkem kui 40 riiki ja piirkonda mööda "Belt and Roadi". Ehitusmasinate kasutatud seadmete eksport on kogunud rikkalikke kogemusi, tehnoloogiat ja kliendiressursse. 2021. aasta lõpuks ulatus kumulatiivne eksport enam kui 45 miljoni dollarini.

"Changsha vabakaubanduspiirkonna koostatud Changsha ehitusmasinate kasutatud seadmete ekspordi proovitellimuse kogu protsess pakub süsteemset lahendust kasutatud seadmete ekspordiks." Wisasta juht Dicoln Tan ütles, et Changsha vabakaubanduse lennujaama tsoonis on eelised sadama, platvormi, tarneahela finantsteenuste, tugiteenuste ja poliitikate osas. See proovitellimus viis ettevõttel tänu linnaosa abile vastava ärikorralduse edukalt lõpule vähem kui kuu ajaga. 16 seadmekomplekti, sealhulgas Sany Heavy Industry, Zoomlioni betoonipumbaveokid, segamisautod, Sunwardi intelligentsed ekskavaatorid ja muud tüüpi seadmed, eksporditi kokku 8 miljoni jüaani väärtuses.

3

Kuumad kategooriad