whatsapp: 0086 18874822688

E-mail: [meiliga kaitstud]

kõik kategooriad
külgriba

firma uudised

Avaleht> Uudised > firma uudised

Proovi kõigepealt vallalist! Vabakaubandus Changsha ala ehitusmasinate kasutatud seadmete ekspordi protsessi katse ühe maandumisega

Aeg: 2022-10-14 Tabamused: 73

Changsha ehitusmasinate kasutatud seadmed "meri" tegi uue läbimurde. Tänapäeval väljub Changshast 16 kasutatud ehitusmasinate ja -seadmete komplekti ning neid eksporditakse 11 riiki, nagu Usbekistan, Vietnam ja Egiptus. See tähistab "kasutatud ehitusmasinate seadmete ekspordi kogu protsessi proovitellimuse" ametlikku maandumist Hunani vabakaubanduspiirkonna Changsha piirkonnas. Eeldatakse, et selle aasta lõpuks ulatub proovitellimuste maht umbes 500 miljoni jüaanini.

1

2

Esimesed 16 kasutatud ehitusmasinate ekspordi proovitellimust

Kell 10 hommikul oli Wisasta Import and Export Co., LTD seadmebaasis üles rivistatud ja sõiduvalmis 16 kasutatud ehitusmasinat ja -seadet.

Wisasta on ehitusmasinate kasutatud seadmete ekspordile spetsialiseerunud väliskaubandusettevõte, millel on rikkalikud kogemused ning kliendi- ja tehniline akumulatsioon. Esimene partii 16 kasutatud ehitusmasinat ja -seadet, ekspordiväärtus 8 miljonit jüaani, sealhulgas Sany Heavy Industry, Zoomlioni betoonipumbaveokid, segamisautod, samuti Sunwardi intelligentsed ekskavaatorid ja muud tüüpi seadmed. Tarnestandardid vastavad välismaiste klientide isikupärastatud vajadustele erinevates piirkondades, sealhulgas ümbertöötlemine ja otsene kohaletoimetamine. Kogu tehinguprotsessis lahendab see professionaalse seadmete kontrollimise ja hooldusprotsessi kuvamise kaudu Interneti kaudu tõhusalt välismaiste ostjate mured seadmete kvaliteedi autentsuse ja tehingu usalduse pärast.

Kasutatud seadmete ekspordi proovitellimuse maandumise kogu protsessi edendamiseks annab vabakaubanduslennujaama plokk täielikult ära sadamaplatvormi eelised ning pakub ettevõtetele aktiivselt tollivormistus-, finantseerimis- ja muid teenuseid. Vabakaubanduslennujaama tsooni distsipliini- ja töökomitee sekretär Jian Wei keskendub esimeses katses eellao ehitamise võtmeriikidele, kasutatud seadmete standardite vastastikusele tunnustamisele ja muudele keerulistele küsimustele, et aidata. Changsha kuulutab riigi ehitusmasinate kasutatud seadmete ekspordi pilootlinnaks.

Blue Oceani globaalne ulatus on 400 miljardit USA dollarit

Praeguseks on ehitusmasinate tooted jõudnud "varude ajastusse". Eeldatavasti ületab 2025. aastaks globaalsete kasutatud ehitusmasinate aastane tehingute maht 400 miljardi USA dollari piiri ning Hiina kasutatud ehitusmasinate tehingumaht ületab 500 miljardi jüaani. Praegu moodustab uute ehitusmasinate ekspordimaht Hunanis umbes 25% riigi ekspordimahust, kuid kasutatud ehitusmasinate ja -seadmete ekspordimaht moodustab Hunanis alla 1% uute masinate ekspordimahust. Provints ja aastane eksport on alla 500 komplekti.

Eksport kahe mobiiltelefoni hind on kõrgeim, on Zoomlion 52 meetrit betoonipumba veoauto. "See on pärast ümbertöötlemist ja renoveerimist 80 protsenti uus ning ekspordihind on 700,000 2 jüaani, samas kui sama mudeli hind on umbes 1.3 miljonit jüaani." Dicoln Tan vastutab Wisasta personali kasutusele, XNUMX miljonit jüaani lõhe rahvusvahelisel turul on väga atraktiivne. "Vöö ja tee" riikides on praegu suur turunõudlus ja kasutatud ehitusmasinatel on merel laialdane väljavaade.

Ehitusmasinate kasutatud seadmete väljapääsu blokeerimispunktist on raske läbi pääseda

Kuigi turg on suur, on kasutatud ehitusmasinate ekspordil palju raskusi, valu- ja blokeerimiskohti. Tuum on kolm peamist probleemi – hindamine ja hinnakujundus, testimine ja sertifitseerimine, maksuhaldus, aga ka tehinguteabe asümmeetria ostjate ja müüjate vahel ning standardite, tugirajatiste ja kanalite puudumine.

"On väga oluline avada arenguks uus rada, haarata tööstuse juhtivad kõrgused ja omandada juhtiv jõud, et avada kasutatud ehitusmasinate seadmete eksporditööstuses takistusi ja raskusi." Changsha vabakaubanduspiirkonna partei töökomitee liige ja korralduskomitee asedirektor Hao Wang tutvustas, et 30. septembril toimus Changsha piirkonnas ehitusmasinate kasutatud seadmete ekspordi kogu protsessi pilootprogramm. Hiina (Hunani) Pilot Free Trade Zone vabastati. Katsetellimuse teatud ulatuse kaudu uuritakse lahendust ükshaaval, et uurida ehitusmasinate kasutatud seadmete ekspordi poliitikasüsteemi kujunemist ja kujundada Changsha piirkonnas institutsionaalne eelis. Realiseerida tööstuslik linnastu.

"See proovitellimus keskendub hinnakujunduse, kohaliku tee varustuse ja muude probleemide hindamisele." Hao Wang tutvustas, järgmine samm on "platvorm, ehitage alus, ehitage süsteem". Changsha Area kavatseb ehitada tervikliku teenindusplatvormi, millel on sellised funktsioonid nagu ülevaatus, testimine, hindamine ja hinnakujundus. Edendada ehitusmasinate kasutatud seadmete ümbertöötlemisbaasi ehitamist; Püüdke riikliku institutsioonilise poliitika toetamise poole, järk-järgult realiseerida ehitusmasinate kasutatud seadmete eksport, et ehitada saja miljardi tööstuse strateegiline eesmärk.


Kuumad kategooriad