whatsapp: 0086 18874822688

E-mail: [meiliga kaitstud]

kõik kategooriad
külgriba

firma uudised

Avaleht> Uudised > firma uudised

216 kasutatud ehitusmasinat asus merele. Changsha piirkond püüab ehitada 100 miljardi euro suuruse kasutatud ehitusmasinate ja -seadmete eksporditööstuse

Aeg: 2023-03-10 Tabamused: 86

Changsha kasutatud ehitusmasinate "purjede seadmine" tegi taas uue läbimurde. 10. märtsil asus Sunward Industry Cityst teele 216 kasutatud ehitusmasinat, mida eksporditakse kümnetesse riikidesse ja piirkondadesse. Tseremoonial osales Hunani vabakaubandusbüroo täiskohaga asedirektor Guanghui Liao, Jixing Qiu, linnavalitsuse alalise komitee liige ja Changsha vabakaubanduspiirkonna partei töökomitee sekretär.

1


Sättinud

Seda on müüdud kümnetesse riikidesse ja piirkondadesse koguväärtusega 317 miljonit jüaani

Hiina (Hunani) pilootvabakaubanduspiirkonna Changsha piirkonna ehitusmasinate kasutatud seadmete ekspordi tsentraliseeritud purjetamise tseremooniat korraldab Changsha piirkonna vabakaubanduspiirkonna halduskomitee.

2

Seekord pärinevad kasutatud ehitusmasinad Sany Groupilt, Zoomlionilt, Sunwardilt, CRCC-lt ja teistelt ettevõtetelt, hõlmates 12 kategooriat, nagu pöörlevad puurplatvormid, ekskavaatorid, pumpautod, koguväärtusega 317 miljonit RMB. Seadmed tarnitakse Shanghaist, Taicangist, Tianjinist, Qinzhoust, Nanshast ja teistest sadamatest Kagu-Aasiasse, Aafrikasse, Kesk-Aasiasse, Lähis-Idasse, Ladina-Ameerikasse, Euroopasse, Ameerika Ühendriikidesse ja teistesse kümnetesse riikidesse ja piirkondadesse. Tegevus on meelitanud tegevuses osalema rohkem kui 20 ettevõtet, nagu vastuvõtvad ettevõtted ja kauplejad, mis aitavad "Hunan Brand" ja "Hunani jõud" ülemaailmse kasutatud ehitusmasinate turu õitsevale arengule ja majanduse ülesehitamisele. seotud riigid.

"Seekord eksporditakse 8 meie ettevõtte renoveeritud ja uuesti toodetud kasutatud seadet, mille väärtus on 6 miljonit RMB, Egiptusesse, Aafrikasse Senegali ja Lõuna-Ameerikasse Peruusse ja teistesse riikidesse." Dicoln Tan, kes vastutab Hunan Wisasta Import and Export Co., LTD. kasutatud seadmete ekspordi eest siseturule, on hea meede vana aardeks muutmiseks, välisvaluuta teenimiseks eksportimiseks. olla ka hea hostibrändi ekspordi edendamine.

3

Seekord kasutati Sunwardi pöörlevaid kaevamisi ja ekskavaatoreid, mille väärtus oli umbes 15 miljonit RMB, peamiselt eksporditud Aafrikasse ja Kagu-Aasiasse. Sunwardi brändijuhtimise direktor Peng Ying tutvustas, et ettevõte on rajanud spetsiaalse kasutatud seadmete ümbertöötlemise tehase, renoveerinud ja parandanud seadmed ning tarninud need parema kulutasuvusega "Belt and Road" riikidele.

On teatatud, et renoveeritud kasutatud ehitusmasinate jõudlus ulatub 70% ~ 90% uuest masinast ja hind on vaid 30% ~ 40% uuest masinast, mis muudab kasutatud ehitusmasinate seadmed Changsha piirkond on rahvusvahelisel turul väga konkurentsivõimeline.

Mõju

Ekspordi proovitellimusi on teinud ligi 20 uut ettevõtet

Praegu iseloomustab kasutatud ehitusmasinate seadmete eksporti üldiselt hindamisstandardite puudumine, ebaselged maksureeglid ja tööstuse rahastamisraskused. Kodumaise teise mobiiltelefoni režiim, mis viib välisturule, on blokeeritud. Kasutatud ehitusmasinate ekspordi edendamine on väga oluline töötleva tööstuse ümberkujundamise ja ajakohastamise edendamisel, Hiina kaubamärkide tõuke andmisel globaalseks muutumiseks ja uue majandusarengu tee avamiseks.

4

Changsha vabakaubandustsooni piirkond on ainus piirkond maailmas, kus on 4 inseneriseadmeid tootvat ettevõtet, mis on loetletud maailma 50 parima edetabelis, ja selle koguskaala on Hiinas olnud esikohal 11 aastat järjest. 2022. aastal moodustab 50 parima ettevõtte müügimaht 14.35% rohkem kui ülejäänud 7 kodumaist ettevõtet kokku. Ehitusmasinate kasutatud seadmete ekspordireformist on saanud vabakaubanduspiirkonna Changsha piirkonna institutsionaalse innovatsiooni põhiteema.

5

Varajases staadiumis on vabakaubanduspiirkonna Changsha piirkond võtnud mitmeid meetmeid, nagu proovitellimuste käivitamine, tööstusliitude loomine ja standardsüsteemi koostamine, et uurida ja lahendada keerulisi ja blokeerivaid probleeme, nagu hindamis- ja hinnastandardid. , maksuhaldus, tollivormistuse mugavus jne ning saavutanud esialgsed tulemused.

"Changsha area võtab kasutusele kolmanda osapoole hindamisagentuuri, et viia läbi kasutatud seadmete objektiivne ja õiglane hinnakujundus, mis tagab hilisemal perioodil arvete ja päritolusertifikaatide väljastamise. Tolli poolt väljastatud päritolusertifikaadiga imporditariife saab importijatele alandada 8–20 protsenti, mis tõstab kasutatud seadmete ekspordi konkurentsivõimet Hunan Wisasta Import and Export Co., Ltd. vastutav isik Dicoln Tan tutvustas, et alates eelmise aasta oktoobris tehtud proovitellimusest , on ettevõte eksportinud ligi 30 kasutatud ehitusmasinate komplekti rohkem kui 24 miljoni jüaani väärtuses.

Eelmise aasta oktoobrist detsembrini eksportis Changsha piirkond kasutatud ehitusmasinaid 178 miljoni jüaani väärtuses 15 riiki, sealhulgas Indiasse, Vietnami ja Usbekistani. Sel aastal kogunes Changsha piirkonda vastavalt ettevõtete tegelikele nõudmistele ligi 20 uut ettevõtet, et teostada kasutatud seadmete ekspordi proovitellimuse äri.

sihtmärk

Ehitada 100 miljardi tasemel tööstus

"Vabakaubandustsooni Changsha piirkond keskendub tööstuse arendamise vajadustele, turu subjektide nõudmistele, järgib tööideed "ehitage platvorm, optimeerige protsess, ehitage süsteem standardist väljas" ja proovige ehitusmasinate kasutatud seadmete ekspordimaksu avamine, standardite puudumine, kontode kaugmüük ja muud peamised valupunktid. Haoran Tan, partei töökomitee asesekretär ja vabakaubanduspiirkonna Changsha sektsiooni halduskomitee direktor , ütles.

6

Järgmise sammuna püüab vabakaubandustsooni Changsha osakond ehitada Hunani maailmakuulsaks ja riiklikuks juhtivaks ehitusmasinate järelturu tööstuslikuks turustuskeskuseks, ehitades protsessile orienteeritud avalike teenuste platvormi, kontsentreeritud kasutatud seadmete kaubanduskeskuse ja suuremahulise ümbertöötlemise ekspordibaasi ja järk-järgult realiseerida strateegiline eesmärk ehitada kasutatud ehitusmasinate seadmete eksport 100 miljardi tasemele. Riigi ehitusmasinate kasutatud seadmete ekspordi panus "Changsha kogemus".

Kuumad kategooriad